Egy rövid utazási jelentés

Nikola Jordanov, 23. 4. 2018

Skupina zkušených veteránů se rozhodla navštívit Maďarsko ve dnech 14.-15.4.2018. Cesta byla příjemná, počasí letní. Ubytování bylo slušné, jídlo labužnické a pití teklo proudem.

P.S.1 Běžel se známý dvouetapový závod Postás kupa a my jako jediní reprezentanti z ČR jsme se ve výsledcích neztratili (a nejen tam). Vlastík obsadil výborné 3. místo. Zbytek výpravy na tom také nebyl špatně.

P.S.2 Posílám mapu H50A z druhé etapy pro představu, co jsme museli zvládnout.

P.S.3 Bílá nebyla bílá.

Postas_E2_H50

P.S.4 Na fotce ze závodu si k nám přisedl nějaký pán (má brýle). Chvíli před tím nám nabízel prý výhodně bony. Doslova řekl: „Kínálom Tuzex utalványokat. Jó ár!“

foto Postas kupa

P.S.5 Emil na fotce bohužel není, musel nás vyfotit.

Nikola írta. Egészségére.

ŽA Opava

Zdeněk Mazal, 17. 5. 2011

Od těchto závodů se čekalo jen to nejhorší. Závody přidělené v asi čtvrtém kole výběrového řízení těsným poměrem hlasů poté, co člen pořádajícího oddílu změnil stanovisko ze „zdržel se hlasování“ na „pro přidělení“. Stará mapa, která ukazovala relativně malý, kopcovitý, nezajímavý les. Ortofoto plné pasek. S těmito vstupními parametry mohly závody jen příjemně překvapit. A opravdu překvapily, ale ne moc.

celý článek »

Velikonoční soustředění (Haná Orienteering Easter) 2011

Adam Bravený, 26. 4. 2011

Krásné terény, příhodný termín a vidina, že z nás budou ještě lepší závodníci, když si uděláme o Velikonocích soustředění, byly hlavní důvody proč se hrstka z nás rozhodla zúčastnit prvního ročníku „mezinárodního“ tréninkového kempu a třídenních závodů ve Zlatých Horách.

celý článek »

MČR noční

Zdeněk Mazal, 19. 4. 2011

Velká gratulace Emilovi Bauerovi k vítězství na Veteraniádě v nočním OB (kategorie H65) a Alešovi Chmelíkovi ke stříbru v H60! Co napsat k vlastnímu závodu, chmno. Terén brněnský, mapa dobrá, shromaždiště trochu menší, ale ok, pořadatelé snaživí, bufet zásobený.

celý článek »

Mistrovství Moravy 2011

Zdeněk Mazal, 11. 4. 2011

Moravský žebříček začal o víkendu nedaleko Štítů. To je kousek od Šumperka a jsou tam pěkné kopce. Kromě kopců tam toho moc není, ani lesa. Kdybych jako stavitel dostal hotovou mapu na stůl, asi by následoval dlouhý povzdech. V tomhle terénu se člověk široké orientační veřejnosti nezavděčí.

celý článek »

Starší články »
 
© VSK MENDELU v Brně, oddíl OB 2008 - 2010