ŽA Opava

Zdeněk Mazal, 17. 5. 2011

Od těchto závodů se čekalo jen to nejhorší. Závody přidělené v asi čtvrtém kole výběrového řízení těsným poměrem hlasů poté, co člen pořádajícího oddílu změnil stanovisko ze „zdržel se hlasování“ na „pro přidělení“. Stará mapa, která ukazovala relativně malý, kopcovitý, nezajímavý les. Ortofoto plné pasek. S těmito vstupními parametry mohly závody jen příjemně překvapit. A opravdu překvapily, ale ne moc.

celý článek »

Velikonoční soustředění (Haná Orienteering Easter) 2011

Adam Bravený, 26. 4. 2011

Krásné terény, příhodný termín a vidina, že z nás budou ještě lepší závodníci, když si uděláme o Velikonocích soustředění, byly hlavní důvody proč se hrstka z nás rozhodla zúčastnit prvního ročníku „mezinárodního“ tréninkového kempu a třídenních závodů ve Zlatých Horách.

celý článek »

MČR noční

Zdeněk Mazal, 19. 4. 2011

Velká gratulace Emilovi Bauerovi k vítězství na Veteraniádě v nočním OB (kategorie H65) a Alešovi Chmelíkovi ke stříbru v H60! Co napsat k vlastnímu závodu, chmno. Terén brněnský, mapa dobrá, shromaždiště trochu menší, ale ok, pořadatelé snaživí, bufet zásobený.

celý článek »

Mistrovství Moravy 2011

Zdeněk Mazal, 11. 4. 2011

Moravský žebříček začal o víkendu nedaleko Štítů. To je kousek od Šumperka a jsou tam pěkné kopce. Kromě kopců tam toho moc není, ani lesa. Kdybych jako stavitel dostal hotovou mapu na stůl, asi by následoval dlouhý povzdech. V tomhle terénu se člověk široké orientační veřejnosti nezavděčí.

celý článek »

Jarní pohár 2011

Zdeněk Mazal, 21. 3. 2011

Malá skupinka našich členů se vypravila zahájit sezónu na jedny z tradičních březnových závodů – Jarní pohár. Letos se konal v prakticky stejném prostoru jako v roce 2008, z osvědčeného shromaždiště v kempu Stříbrný rybník.

celý článek »

Starší články »
 
© VSK MENDELU v Brně, oddíl OB 2008 - 2010